Be creative
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Helooouuu :D
Vicevi o plavusama,perici,ciganima i ostalim smijesnim junacima EmptySun May 20, 2012 12:59 pm by KikE♥

» Pozdrav svima!
Vicevi o plavusama,perici,ciganima i ostalim smijesnim junacima EmptyThu Jul 08, 2010 12:01 pm by Anja'99

» Netko je doletjeo!O.o
Vicevi o plavusama,perici,ciganima i ostalim smijesnim junacima EmptySun May 30, 2010 12:34 pm by Djigi_Bau

» -- Leksikon --
Vicevi o plavusama,perici,ciganima i ostalim smijesnim junacima EmptyFri May 28, 2010 3:21 pm by .Butterfly.

» hello \m/
Vicevi o plavusama,perici,ciganima i ostalim smijesnim junacima EmptyWed May 05, 2010 11:48 pm by A<D>A

» Brojimo do 1000
Vicevi o plavusama,perici,ciganima i ostalim smijesnim junacima EmptySat May 01, 2010 10:02 pm by {∂ιѕηєу^gιяℓѕ^ѕєявια}*

» Ocenite avatar osobe iznad
Vicevi o plavusama,perici,ciganima i ostalim smijesnim junacima EmptySat May 01, 2010 10:02 pm by {∂ιѕηєу^gιяℓѕ^ѕєявια}*

» Hot or not...
Vicevi o plavusama,perici,ciganima i ostalim smijesnim junacima EmptySat May 01, 2010 10:01 pm by {∂ιѕηєу^gιяℓѕ^ѕєявια}*

» Azbuka imena
Vicevi o plavusama,perici,ciganima i ostalim smijesnim junacima EmptySat May 01, 2010 10:01 pm by {∂ιѕηєу^gιяℓѕ^ѕєявια}*

Forum
Dobrodosli novi clanovi.Nadamo se da cete se lijepo provesti na forumu.Forum team
Elite Partners
Vicevi o plavusama,perici,ciganima i ostalim smijesnim junacima Rcw-Lady-b Vicevi o plavusama,perici,ciganima i ostalim smijesnim junacima Yqv-Skin-a

You are not connected. Please login or register

Vicevi o plavusama,perici,ciganima i ostalim smijesnim junacima

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Djigi_Bau

Djigi_Bau
Administrator

Pisite

https://creative.forumotion.co.uk

Djigi_Bau

Djigi_Bau
Administrator

Uhvati policajac lopova. Nemoćni lopov pita policajca:


- Je l' mogu da odem čas do one pekare, umreću gladan?
Policajac reče:

- Idi, ali odmah da se vratiš.
Policajac ga pusti, lopov pobegne. Sutradan isti policajac uhvati istog lopova. Lopov mu kaže:

- 'Ajd' molim te, pusti me da odem do one pekare, umreću gladan.
Policajac mu kaže:

- Da bre, nisam ja od juče, ti ostani tu, a ja ću da idem da ti kupim!

https://creative.forumotion.co.uk

~sundjer bob~

~sundjer bob~
Novi clan
Novi clan

Pravi medved rođendansku žurku. Dolazi mu puž na vrata da ga pita što ga nije pozvao. Medved ga šutne i ovaj odleti 100 metara dalje. Posle 20 godina, dolazi puž i kaže:

* Što si me šutuno malopre?

✫CapRicosa.y.FashIon✫

✫CapRicosa.y.FashIon✫
Vjezbam prste cesto
Vjezbam prste cesto

Zašto plavuša maze margarin na grudi?
- Zato što piše ,,rastimo''! xD

Malla umetnica


Novi clan
Novi clan

Pita nastavnica Pericu:,,Sa koliko nula se pise milion?'' ,,Sa 6 nula'',odgovori Perica. ,,A sa koliko nula se pise pola miliona?'' ,,Sa 3 nule!''

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum